ابرو یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین ارکان زیبایی در فرد، است که به هر علتی نبودن ابرو و کم‌پشت بودن آن در فرد باعث عدم اعتمادبه‌نفس شخص خواهد شد چراکه ابروی کم‌پشت و خالی توجه دیگران را به خود جلب می‌نماید.

 کاشت ابروی طبیعی ایمن‌ترین راه‌ حل برای پرپشت کردن ابروها می‌باشد و به‌نوعی نقص در ابروهای فرد را برطرف می‌سازد.

با پیشرفت دانش و فنّاوری هم‌اینک با بهره‌گیری از پیوند ابرو می‌توانیم ابروهای پرپشت و طبیعی را داشته باشیم.

توجه داشته باشید کاشت ابرو، با مدل و خواب دلخواه در یک جلسه بدون کوتاهی موهای فرد با خواب و زاویه طبیعی ابروها انجام می‌شود.

دلیل کم پشت شدن ابروها چست؟

برخی از علت‌های کم‌پشت بودن و یا ریزش کامل ابروها می‌توان انجام هاشور و تاتوهای مکرر ابرو توسط آرایشگاه‌ها و افراد غیرمتخصص و یا مشکلات ژنتیک نام برد که باعث نازک شدن فولیکول‌های ابروها و آسیب جدی به بافت آن و بخش‌ها خواهد شد که تنها راه درمان آن کاشت طبیعی ابرو است.

شایان‌ذکر است طراحی و مدل ابروها قبل از پیوند ابرو توسط فرد کاندید انجام می‌شود و در صورت داشتن تاتو نیازی به پاک کردن آن نمی‌باشد

کاشت ابرو با تکنیک‌  Fut قابل رشد و مادام‌العمر بوده، و تمامی مراحل در آن با بهترین دستگاه و ابزار وسایل   درجه 1 انجام می‌شود

کلینیک نور این افتخار را دارد که بیشترین مراجعین به این مرکز معرفی‌شده از طرف مراجعین قبلی می‌باشند که این امر نشان‌دهنده رضایت مراجعین قبلی این کلینیک و فرایند کاشت ابرو می‌باشد.

آرزومندیم بتوانیم اعتمادبه‌نفس و زیبایی بیشتری را به شما هم‌وطنان عزیز هدیه دهیم.